Informace o firmě a její historie

STASKOM s.r.o. je specializovaným velkoobchodem a maloobchodem s komínovou technikou a na českém trhu působí již od roku 2003. Nejprve jako fyzická osoba a od roku 2005 jako společnost s ručením omezeným. Za dobu uplynulých 14 let jsme se vypracovali na pozici předního prodejce v oboru.

Jsme obchodem s historií a disponujeme rozsáhlými skladovými zásobami, což nám umožňuje rychlé dodání objednaného zboží nebo okamžité dodání v případě osobního odběru.

Cílem naší práce je spokojený zákazník, který se bude rád vracet nebo s klidným svědomím doporučí naše zboží či služby svým blízkým a známým. Z tohoto důvodu nabízíme pouze výrobky nejvyšší kvality od předních českých a evropských výrobců, jako je například německý Jeremias, neboť v oblasti komínové techniky nelze kvalitu podceňovat. I tak u nás ovšem naleznete zboží za více než přijatelné ceny.

Uvědomujeme si, že nákup komínu nebo jeho částí může být pro mnoho zákazníků těžkým úkolem. Proto Vám nabízíme pomoc, kdy Vám naši zkušení pracovníci rádi a ochotně poradí s výběrem vhodného sortimentu přímo v naší prodejně v Hradci Králové. Dále jsme pro Vás schopní zajistit montáž, dopravu či revize komínových zařízení. Věříme, že i Vy se zařadíte mezi naše spokojené zákazníky.

Kolektiv společnosti STASKOM s.r.o.